Konfiguruj swój pojazd

Komunikat w związku z COVID-19

Szanowni Państwo,

w miarę jak świat zmaga się z oddziaływaniem koronawirusa, nasze myśli są z tymi wszystkimi, którzy wspierają społeczeństwo i rynek. Choć minie dużo czasu, zanim poznamy efekty globalnego oddziaływania COVID-19 w obrębie naszego zdrowia, gospodarki i stylu życia, to niezwykle ważne jest, abyśmy teraz dbali o siebie nawzajem, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo naszym rodzinom, przyjaciołom, współpracownikom i społecznościom.

Zaangażowanie firmy Zasław na rzecz naszych klientów i pracowników zawsze będzie miało nadrzędne znaczenie. W tym celu wdrożyliśmy nowe plany ciągłości działań i zasady pracy zdalnej, aby zapewnić naszym pracownikom utrzymanie dobrego stanu zdrowia, a naszym klientom wsparcie.
Zakład na obecny czas pracuje bez zastrzeżeń, wszystkie złożone zamówienia są zabezpieczone dostawami, więc nie ma zagrożenia opóźnień czy braku realizacji. Wychodząc już dziś naprzeciw zmieniającej się sytuacji dostosowujemy nasze działania i podejście do realizacji celów biznesowych naszych klientów.

Jesteśmy w stałej dyspozycji telefonicznej, mailowej i bardzo chętnie w postaci wideokonferencji.

Z poważaniem,
Zarząd Firmy Zasław

This site is registered on wpml.org as a development site.